Balıkesir iddaa bayii

Balıkesir iddaa bayii sayesinde sporseverler kendilerine önemli bir kazanç kapısı açabilirler. İddia insanlar tarafından şans oyunu olarak bilinmektedir. Fakat bu tanım tam doğru değildir. iddaa şans oyununun dışında bilgide gerektiren bir husustur.

İddaa oynamak isteyen kişi, oynayacağı spor dalında mutlaka bilgi olunması gerekiyor. Örneğin, kişi futbolla ilgili iddaa oynayacaksa şu bilgilere hâkim olması gerekiyor;
Karışılacak takımların en son durumları,
Mental güçleri,
Takımların performansları,
Sporcuların fiziki durumları,
Aynı zamanda iddaa oynamak için takımların diğer maçlardaki istatistikleri de çok önemlidir. iddaa tahmin üzerine dayalı her gün oynanan bir oyundur. iddaa programında karşılaşmalar yer alıyor. Oyucular o günkü karşılaşmalara yönelik tahminlerde bulunurlar.

Ayrıca internet üzerinden PokerKlas ile canlı olarak Balıkesir’de idddaa bayine gitmeden iddaa oynayabilirsiniz!

Balıkesir iddaa bayii Nasıl Olunur?

Balıkesir iddaa bayii nasıl olunur” konusu kolay ilerleyen bir süreç olmadığını söyleyebiliriz. Türkiye’nin diğer yerlerinde olduğu Balıkesir’de de iddaa bayiliğini almak için kuraya girmek gerekiyor. İddia kura prosedürlerini, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı belirliyor. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı; belli başlı birtakım prosedürlere göre uygun gördüğü il ile ilçelere bayilik veriyor. iddaa bayiliği açmak isteyenlerin mutlaka o kuralara girmesi gerekiyor.


Balıkesir iddaa bayiiliği açabilmek için gerçek kişilerin şu kuralları taşımak gerekiyor;
Türk vatandaşı olmak,
Kasten işlenen suçlardan 1 yıl ya da üzerinde hapis cezasına çarptırılmamış olmak,
Vergi dairesine kaydolmak,
Sabit 1 adet telefon numarası ve e-mail olması,
Fiil ehliyeti olması,
İkametgahın sabit olması,
Akıllı sağlığı yerinde olması,
Daha önce kendisi, eşi ve birinci derece akrabalara bayilik verilip, iptal olmamış olması gerekiyor.
Balıkesir iddaa bayii için tüzel kişilerden istenen şartlar;
Ticaret sicil kaydının olması,
İflas anlaşması ilan etmemiş olması, iflas erteleme kararı hakkında çıkmaması, müflis olmaması gerekiyor,
Vergi dairesine kayıtlı olmalıdır,
Kasten işlenen suçlardan mahkûm olmamak,
En az 1 çalışan bulundurmalı,
Teşkilat tarafından bayilikle ilgili onay bildirimi almanız gerekiyor. Onay bildirimini aldıktan sonra 10 gün içerisinde 13.000 ABD doları hasılat teminatıyla 3.300 USD tutarında terminal teminatı ödenmelidir. Ödeme yapılmadığı takdirde bayilik hakkınızı teşkilat iptal eder.

Balıkesir iddaa bayiliği Almak Kazançlı mı?

“Balıkesir iddaa bayiliği almak kazançlı mı” noktasında kesin veri vermek doğru olmaz. Ancak genel bir tanıya göre Balıkesir iddaa bayiliği sayesinde büyük kazanç elde edenler var. iddaa bayiliklerinin kazanacağı para kupuna ve tutarına göre değişiyor. İşlek bir alana açılan iddaa bayisi daha çok gelir elde edilmesini sağlıyor. iddaa bayileri, kazanılan kuponun %2’sini gelir olarak kullanabiliyorlar.
iddaa bayisinde günlük 10.000 TL’lik bahis oynandığında bayiliğin buradan kazancı ortalama 700 TL olur. iddaa bayisinin kasasına direkt 700 TL gitmiş oluyor. Aynı zamanda bayilik aracılığıyla kuponlar nakde çevrildiğinde kazancın %2 oranına daha sahip olma şansınız vardır. Bayilik açarak iddaa kampanyaları konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın