Bartın iddaa Bayii

Bartın iddaa bayii, günümüzde teknolojinin de ilerlemesine bağlı olarak önemli bir gelir modeli haline dönüşmüştür.

Bartın İddaa bayiliği açmayı önemli bir yatırım aracı olarak düşünebilirsiniz. İddaa bayileri, işlek bir alana kurulduklarında çok avantajlı olurlar. İddaa dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok rağbet görmeye başlamıştır. Yeni bir yatırım aracı ve kazanç kapısı arayanlar için İddaa bayisi açmayı önerebiliriz. İddaa hem şans hem tahmin oyunu olarak bilinmektedir. İddaa oyunu, bültendeki maçların oranlarına ödenen tutar katlarından kazanca dönüşüyor. Aynı zamanda 4 maç oynayıp sadece 1 tanesini yanlış tahmin ettiğinizde de kaybettiğiniz oyun olduğunu söyleyebiliriz. İddaa futbolla özdeşleşmiş spor dalı olarak çoğu kişinin gözünde görülmektedir. Ancak İddaa özellikle son zamanlarda pek çok spor dalı ve düelloyla bahis yapılır hale gelmiştir. Buda Bartın İddaa bayileri olarak genişlemeyi sağlamıştır.

Ayrıca internet üzerinden PokerKlas ile canlı olarak Bilecik’te idddaa bayine gitmeden iddaa oynayabilirsiniz!

Bartın iddaa Bayilik Başvuruları ile İlgili Genel Bilgiler

Bartın İddaa bayilik başvuruları ile ilgili genel bilgiler konusunda ilk planda bedel konusu yer alıyor. Bartın İddaa bayiliği için Teşkilat Başkanı tarafından belirtilen hesaba 250.000 TL kendinizin adına yatırmanız gerekiyor. Yalnız burada bayiyi açacak kişinin ismi mutlaka yer almalıdır. Siz başkasının adına yatırıyorsanız, ödeme dekontuna onun adını vermeniz daha doğru olur. Ödeme yapıldıktan sonra dekontta “Bayilik Başvuru Formu” olarak ibraz edilmelidir. Başvuru kurayla belirleniyor ve kurada isminiz çıkmazsa yatırdığınız para iade edilmiyor.

Bartın İddaa bayii için kura çekildikten sonra bayilik hakkı kazananlara teşkilat tebliğ göndermektedir. Bu tebliğin arkasından en geç 10 gün içinde 13.000 USD hasılat teminatı, Teşkilat Başkanlığı tarafından belirtilen banka hesabına yatırılır. 3.300 USD tutar teminatta teşkilatın bildirdiği banka hesabına yatırılmalıdır.

Bartın İddaa Bayilik Başvuru Şartları Nelerdir?

“Bartın iddaa bayilik başvuru şartları nelerdir” konusunu tüzel ve gerçek kişiler şeklinde incelemek gerekiyor.

Tüzel kişilik iddaa bayileri açma şartları;

Başvuru yapan kişinin hakkında iflas erteleme kararı çıkmaması, iflas anlaşması ilan etmemesi ve müflis olmamalıdır,
Bayide en az bir çalışan olmalıdır,
Ticaret sicil kaydı olmamalı,
Kasten işlenen suçlardan dolayı ceza almamak,
Vergi dairesinde kaydının olması,

Gerçek kişiler için İddaa bayisi açma şartları;

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,
Kişinin fiil ehliyetinin olması,
Akıl sağlığı yerinde olması,
Kasten işlenen suçlardan 1 sene ve üzerinde hapis cezası almamış olması,
Eşi, kendi ve 1. Dereceden akrabalarına daha önce bayilik verilip sonradan iptal edilmesi gibi bir durumun yaşanmaması,
İkametgâh adresinin sabit olması,

Yukarıda belirttiğimiz şartları taşıyorsanız İddaa bayileri kurasına katılma hakkı kazanmış olacaksınız. Başvuru formunu detaylı doldurup; başvuru bedelinin yatırıldığını gösteren dekontu, sabıka belgesini, şirket adına yapılıyorsa yetki belgesi ve kimliğin Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Bayilik Şube Müdürlüğü’ne teslim edilmesi gerekiyor. Burada başvuru tarihini kaçırmamaya dikkat ediniz.

Bir cevap yazın