Bilecik iddaa bayii

Bilecek İddaa bayii başvurusu yaparak kendinize yeni bir gelir kapısı açma yolunda önemli adım atabilirsiniz.

İddaa bayii konusu çoğu sporseverin gündeminde olan bir konudur. İddaa tam olarak; şans ve tahmin oyunu olarak literatürde geçmektedir. İnsanlar spor takımlarının performanslarını takip ederek ona göre kendilerine kupon doldururlar. İddaa kuponu doldurarak pek çok spor tutkunu büyük paralar kazanmıştır. İddaa oynamadan önce insanlar takımların istatistiklerini ortaya koymaları gerekiyor. Takımların istatistikleri göz önünde bulundurularak doldurulan kuponlar kişilerin dağlı sağlıklı sonuçlar almasını sağlıyor.

Ayrıca internet üzerinden PokerKlas ile canlı olarak Bilecik’te idddaa bayine gitmeden iddaa oynayabilirsiniz!

Bilecik’e İddaa Bayisi Nasıl Açılır?

“Bilecik’e İddaa bayisi nasıl açılır” hususu çok detay istemektedir. Onun için kafanızda İddaa bayisi açma gibi bir fikir varsa öncelikle şartlarını çok iyi okumanız gerekiyor. İddaa bayisi açmanın şartlarını bazı kişiler taşımayabilirler. Aydın, İzmir, Artvin kısacası Türkiye’nin tüm şehirlerinde olduğu Bilecik’te de İddaa bayisi açma şartları aynıdır. İddaa bayisi açmanın yolu şartları taşıyıp taşımadığını inceledikten sonra kuradan geçiyor. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından belirlenen şartlara göre kuraya katılıp, sonucu beklemeniz gerekiyor. Bu süreç başvuran sayısıyla doğru orantılı olarak uzun olabiliyor. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın belirlediği kurallar kapsamında il ve ilçeler İddaa bayilikleri alıyorlar. İddaa Bayisi açmanın yolu kuradan geçtiğini söyleyebiliriz.

Balıkesir İddaa bayii açmayı düşüne tüzel kişilerin aşağıda sıraladığımız şartlara göz atması gerekiyor;
Bayinin içerisinde minimum 1 kişi çalışmalıdır.

 • İflas ilan etmemiş olmamalı ve buna benzer iflasla ilgili durumların başına gelmemesi gerekiyor.
 • Ticaret sicil kaydı mutlaka bulunmalıdır.
 • Vergi dairesinde kaydı olmalı.
 • Kasten suçlardan mahkûm olmamalı.

Balıkesir İddaa bayii açma şartlarını da şöyle belirtebiliriz;

 • İlk olarak kişinin Türk vatandaşı olup olmadığına bakılıyor.
 • Kendisi başta olmak üzere eşi ve 1. derece hısımlıklarının önceden İddaa bayiliklerinin iptal edilmemesine de bakılmaktadır.
 • Fiil ehliyeti olmalıdır.
 • Kasten işlenen suç işleyip işlemediğine ve bu yüzden 1 yıl ve üzerinde hapis cezası alıp almadığına da bakılmalıdır.
 • Vergi dairesinde kayıt oluşturmalıdır.
 • 1 tane mutlaka belirli e-mail adresi ile telefon numarası olmalı.
 • Sabit ikametgahta oturmalıdır.
 • Akıllı sağlığının düzgün olup olmadığı incelenmektedir.

Yukarıda sıraladığımız şartları taşıyorsanız, teşkilat size bayilik alabileceğinize dair onay bildirimi göndermektedir.

Onay bildirimi alır almaz, 10 günde hasılat teminatı şeklinde 13.000 ABD dolar ödeme yapmalısınız. Ayrıca 3.300 USD tutarında da terminal teminatı ödemesi bayilik için istenmektedir. Eğer belirttiğimiz ödemeleri yapmazsanız, size verilen bayilik hakkı iptal olmuş olacak.

Bilecek İddaa Bayiliği ile Büyük Kazanç Elde Etme

Bilecik İddaa bayiliği ile büyük kazanç elde etme” mümkün olduğunu belirtebiliriz. 50.000’den tutunda 100.000’e kadar kazanç sağlayabilirsiniz. Fakat tam tersi durumda olabilir. İddaa bayiliği açarak istediğiniz meblağları kazanamayabilirsiniz. Bu konu tamamen açılan bayinin yeriyle de ilgilidir.
Bilecek İddaa bayileri üzerinden kazanç elde etmek için dükkânı işlek cadde üzerinde açınız. İddaa bayileri kazancı, günlük satılan kupona ve onların çıkmasına bağlı olarak değişiyor. Bayiliği kullanarak kuponlar nakde uyarlandığında da kazanç sağlanabiliyor.

Bir cevap yazın