Pokerden Para Kazanmak

Pokerden para kazanmak, pokerde stratejilerini iyi bir şekilde kurmuş ve oyunun kurallarını iyi bilen oyuncuların için oldukça kolaydır. Ancak kazancı devam ettirmek isteyen oyuncuların oyuna sürekli olarak zaman ayırması gerekmektedir. Pokerden para kazanmak için oyuncunun poker oynayarak oyunda ustalaşması ve oyunda kazanan taraf olmayı sağlayabilecek stratejileri kurabilmesi gerekmektedir. Poker bir olasılık hesabıdır. Poker oyuncusunun oyun içerisinde olabilecek tüm hamleleri önceden tahmin edebilecek kadar dikkatli olması gerekmektedir.

Poker oyuncusu pokerden para kazanmak istiyorsa oyuna profesyonelce yaklaşmalı ve yaptığı işi ciddiye almalıdır. Söz konusu pokerden kazanç sağlamak olduğu için poker oyuncusunun zihinsel performansının yerinde olması esastır. Yani moral ve motivasyonunun poker oynamaya uygun halde olması gerekir. Sinirli ve mutsuz bir insan kolaylıkla duygularını açık edebileceği için poker sırasında elini kolayca açık edebilir. Bu da oyun için dezavantajlı bir durumdur.

Kazanmak için masaya oturan poker oyuncusunun motivasyonunun yerinde olması, duygularını iyi gizleyebilmesi ve rakiplerini iyi gözlemlemesi gerekir. Pokerden para kazanmak isteyen oyuncunun gözlem yeteneğini iyileştirmesi gerekmektedir. Poker oyuncusu her zaman aynı oyuncularla masaya oturmaz. Genellikle oyun oynadığınız oyuncular değişiklik gösterecektir. Rakipleriniz sürekli değişeceği için insanların göz hareketlerini ve yüz hareketlerini analiz etmeyi öğrenmeniz gerekmektedir.

Aynı zamanda iyi bir poker oyuncusu yüz ifadelerini de gizlemeyi öğrenmelidir. Kaş çatmak, dudak büzmek gibi ifadeler karşı tarafa elinizin kötü olduğu izlenimini verecektir. Yada gülümseyerek veya keyifli bir ifade takınmak elinizin iyi olduğunu düşündürür.

Pokerden para kazanmak istiyorsanız mümkün olduğunca ifadesiz bir yüzle oyuna oturmanız gerekmektedir. Duygusuz bir ifade ile oyuna devam etmeniz kazancınızı sağlamak için en önemli noktadır. Bunun yanı sıra oyunda başarılı olmanız için pokerin teknik kurallarını da iyi bilmelisiniz. Oyunun nasıl oynandığını profesyonelce öğrenmeden pokerden para kazanan insanlardan olmanız mümkün olmayacaktır.

Her konuda olduğu gibi pokerde ustalık beraberinde başarıyı getirecektir. Kuralları bilmeden KlasPoker’de masaya oturmak para kazanmak yerine var olan paranızı da kaybetmenize sebep olabilir. Bu sebeple mümkün olan her an poker oynayarak oyunda ustalaşmanız gerekmektedir. İyi poker oyuncusu ortaya koyulan paraya göre bahis yapabilmeli ve oyunu sürdürebilmelidir. İyi bir poker oyuncusu nerede elini yükseltmesi gerektiğini bilmelidir.

Tüm bunların yanı sıra yalnızca kazanca odaklanmak da doğru değildir. Oyuncu oynarken hem profesyonel olmalı hem de oynadığı oyundan keyif almalıdır. Keyif alınarak yapılan her işte olduğu gibi pokeri de keyifle oynayan kişi pokerde para kazanacaktır.

2 Comments

Add a Comment
  1. Pokerden para kazanma nasıl oluyor arkadaşlar? Hep bu sorunun cevabını arayıp durdum. Daha evvel çok fazla poker oynayan ve kazanç elde eden kişilere bile sorsam dahi hiç birinden tam cevap alamadım. Ama bu yazıda cidden merak ettiğim her şeyi tek tek anlamışsınız. Cidden emeğinize sağlık, artık ben de pokerden nasıl para kazanıldığını iyi bilen biri olduğunu söyleyebilirim sayenizde. En kısa zamanda sizin siteyi herkese önermeye başlayacağım. Birkaç kazanç elde edip de önereceğim içim rahat bir şekilde…

  2. Pokerden para kazanılır mı? Kazanılır emin olun. Yazıda da güzel özetlemişler. Zaman alıyor elbette. Biraz para kaybetmeyi göze alacaksın önce. Oyunu iyi okumayı öğrenmen lazım. Sabır, bekleme, doğru zamanda hamleni yapma. Bunlar çok önemli şeyler. Yazıdan da kaptığım bazı noktalar oldu. Poker söz konusuysa ömür boyu öğrenci gibisin. Ama zevki ve adrenalini bir başka elbette. Onlineların deneyimi de gerçeğe iyice yaklaştı artık.

Bir cevap yazın